Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ KADIN KOLLARI’NDAN EMEK ÇARŞISI

Milli üretiyorum, yerli tüketiyorum, tasarruf ediyorum, ekonomiye can katıyorum sloganı ve toplumsal bilincin oluşması ve yerli malı tüketiminin artması amacıyla, 81 ilimizde eş zamanlı olarak düzenlenen Emek Çarşısı bugün 100. Yıl Kültür Merkezi’ndeydi. Ak Parti Kadın Kolları’nın düzenlediği Emek Çarşısı, Milletvekili Salim Çivitcioğlu,Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik,Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, İl Genel Meclisi […]
Çankırı - 13 Aralık 2019 22:10 A A

Milli üretiyorum, yerli tüketiyorum, tasarruf ediyorum, ekonomiye can katıyorum sloganı ve toplumsal bilincin oluşması ve yerli malı tüketiminin artması amacıyla, 81 ilimizde eş zamanlı olarak düzenlenen Emek Çarşısı bugün 100. Yıl Kültür Merkezi’ndeydi.

Ak Parti Kadın Kolları’nın düzenlediği Emek Çarşısı, Milletvekili Salim Çivitcioğlu,Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik,Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, İl Genel Meclisi üyesi Ruhi Şeker, Belediye Meclis üyeleri Duran Karakoyun ve Şevket Koç’un da katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Melike Çilhan’ın öncülüğünde düzenlenen Emek Çarşısı’nda Çankırı’lı hanımlar ürettikleri ürünlerin tanıtımını yapıp satışa sunarak, ekonomilerine katkı sağladılar. El emeği göz nuru ürünlerin satıldığı çarşıdan memnuniyetlerini dile getiren hanımlar bu tür etkinliklerin sürekli olmasını istediklerini belirttiler.

Çankırı - 22:10 A A
BENZER HABERLER