Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ İL TEŞKİLATI AİLE İFTARINDA BULUŞTU

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve yaklaşık 1400 kişinin katıldığı Teşkilat İftarı, geçmişten günümüze AK Parti teşkilatına gönül vermiş teşkilat mensuplarının katılımıyla gerçekleşti. İftar öncesinde AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik yaptığı konuşmada; “Mübarek Ramazan ayının son günlerini yaşıyoruz. Rabbim tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız ibadetleri kabul eylesin. Yeniden bütün teşkilat mensuplarımız ile […]
Genel - 1 Mayıs 2022 13:16 A A

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve yaklaşık 1400 kişinin katıldığı Teşkilat İftarı, geçmişten günümüze AK Parti teşkilatına gönül vermiş teşkilat mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

İftar öncesinde AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik yaptığı konuşmada;

“Mübarek Ramazan ayının son günlerini yaşıyoruz. Rabbim tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız ibadetleri kabul eylesin. Yeniden bütün teşkilat mensuplarımız ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Genciyle yaşlısıyla teşkilatımıza bir çok dava arkadaşımız emek verdi. Hepsine de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmayıp iftar programımıza katılan teşkilatımızın değerli üyelerine teşekkür eder iyi bayramlar dilerim.” dedi.

Büyük bir coşku ile gerçekleşen Teşkilat iftarında AK Parti Çankırı İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu ve AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu’nun konuşmalarından sonra İstanbul’dan canlı bağlantı ile İftar programına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Teşkilatlarına hitap etti.

Genel - 13:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.