29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleştirildi. Geçtiğimiz günlerde yaş haddinin dolmasıyla görevinden ayrılan İsmail Çiftçi’nin yerine AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı tarafından Sadık Çendek’in ataması yapıldı. Yapılan atama sonrasında bugün İl Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Sadık Çendek görevi İsmail Çiftçi’den teslim aldı. Devir teslimde konuşan Çiftçi, “Bugüne […]
Genel - 31 Ağustos 2023 19:26 A A

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleştirildi. Geçtiğimiz günlerde yaş haddinin dolmasıyla görevinden ayrılan İsmail Çiftçi’nin yerine AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı tarafından Sadık Çendek’in ataması yapıldı. Yapılan atama sonrasında bugün İl Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Sadık Çendek görevi İsmail Çiftçi’den teslim aldı.

Devir teslimde konuşan Çiftçi, “Bugüne kadar bizimle birlikte olan bizimle birlikte yol yürüyen dava arkadaşlarımıza il başkanımıza ve bütün teşkilat mensuplarımıza Çankırımızın bütün gençlerine teşekkür ediyoruz. İnşallah Sadık kardeşimizin de onur ve gururla bu görevi en iyi şekilde yapacağından en ufak tereddütümüz yok. Bizler de onun abileri kardeşleri olarak destek olacağız inşallah.” dedi.

Ataması yapılan yeni İl Gençlik Kolları Başkanı Sadık Çendek ise, “Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın dün bir ataması gerçekleşti. Bu görevi bize layık görüldü. Allah yolumuzu açık etsin inşallah, başkanlarımızla istişare ederek bu görevi sürdüreceğiz inşallah. Hep birlikte bu süreci kırmadan incitmeden yürüteceğiz inşallah.” ifadelerine yer verdi.

Devir teslim törenine çok sayıda parti üyesi katılım sağladı.

Genel - 19:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.