reklam
reklam
DOLAR32,2703% 0.06
EURO35,0322% -0.06
STERLIN41,1770% -0.01
FRANG35,3836% 0.1
ALTIN2.443,45% -0,14
BITCOIN68.449,99-1.477
reklam

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NDAN KANDİL KUTLAMASI

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak tüm vatandaşların kandilini kutladı. İl Başkanı Çelik yayınladığı mesajda, “Müslümanların rahmet ve mağfiretine vesile olan merhamet kapılarının sonuna kadar açıldığı, duaların geri çevrilmediği Peygamber Efendimiz’in mucizelerinden olan miraç, Cenabı Hakk’ın huzurunda peygamber efendimizin kabulüdür. Bu mübarek gecenin önemini anlamaya gayret ederek, bu gece vesilesiyle ülkemizin daha güzel günlere ulaşması, insanlarımızın birbirlerine yakışır saygı, sevgi ve hoşgörü ile davranmanın gayreti içerisinde olmasını diliyorum. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Miraç Kandilini kutlar, Cenabı Allah’tan nice kandillere eriştirmesini, bizleri bağışlamasını niyaz ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Ardından AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından Miraç Kandili münasebetiyle parti binası önünde vatandaşlara lokma dağıtıldı. AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik yaptığı açıklamada, “Miraç kandili dolayısıyla hemşehrilerimize lokma ikramında bulunduk. Yapmış olduğumuz ikramlarla vatandaşımızla bu günün manevi havasını paylaşmak istiyoruz. Bu vesile ile tüm İslam coğrafyasının Miraç Kandili’ni en kalbi duygularımla tebrik eder, Cenabı Allah’tan nice kandillere eriştirmesini niyaz ediyorum.” dedi.

Yapılan etkinliğe AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç katıldı.

reklam

YORUM YAP