-2° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ İL BAŞKANI AV.ABDULKADİR ÇELİK’İN RAMAZAN AYI MESAJI

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Ramazan ayının gelişiyle ilgili bir mesaj yayınladı. Başkan Çelik mesajında tedbirlere uymanın öneminden bahsetti. İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik mesajında, “Korona virüs dolayısıyla buruk bir sevinçle rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerifi karşılıyoruz. Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüs dolayısıyla bu Ramazan ayı boyunca […]
Çankırı - 12 Nisan 2021 09:51 A A

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Ramazan ayının gelişiyle ilgili bir mesaj yayınladı. Başkan Çelik mesajında tedbirlere uymanın öneminden bahsetti.

İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik mesajında, “Korona virüs dolayısıyla buruk bir sevinçle rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerifi karşılıyoruz. Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüs dolayısıyla bu Ramazan ayı boyunca sevdiklerimizi tekrardan görmek ve onlarla daha güzel zaman geçirmek için mümkün olduğunca yan yana gelmeyelim. Bu süreci maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak geçirelim. Tedbirlerimizin faydasını ilerleyen süreçte hep birlikte göreceğiz. Bu vesile ile rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerifin gelişini kutluyor, tüm hemşehrilerimize sağlıklı günler diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Çankırı - 09:51 A A
BENZER HABERLER