13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ İL BAŞKANI ABDULKADİR ÇELİK’İN 30 AĞUSTOS MESAJI

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Çelik, “Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 99. yıldönümünü milletçe kutlamanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.” diyerek başladığı mesajına şöyle devam etti: “Milletimiz bu zaferle, milli hâkimiyet, birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde, kendisini […]
Çankırı - 30 Ağustos 2021 18:01 A A

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Çelik, “Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 99. yıldönümünü milletçe kutlamanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.” diyerek başladığı mesajına şöyle devam etti:

“Milletimiz bu zaferle, milli hâkimiyet, birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde, kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere, tüm mazlum halklara örnek teşkil edecek biçimde unutulmayacak bir ders vermiş; hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımızın ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yürekten kutluyor, başta milli mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi minnet ve şükranla selamlıyorum.”

Çankırı - 18:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.