Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ İL BAŞKANI ABDULKADİR ÇELİK HALKIMIZIN BAYRAMINI KUTLADI

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Çelik mesajında birlik ve beraberlik vurgu yaparken vatandaşların trafik kurallarına uyması noktasında da hatırlatmada bulundu. Başkan Çelik açıklamasında, “Bizleri bu yıl ki Kurban Bayramı’na eriştiren Cenab-ı Allah’a binlerce kere şükrederek, Kurban Bayramı’nın tüm coşkusunu ve sevincini siz kıymetli hemşerilerimle paylaşıyorum. […]
Genel - 26 Haziran 2023 22:52 A A

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Çelik mesajında birlik ve beraberlik vurgu yaparken vatandaşların trafik kurallarına uyması noktasında da hatırlatmada bulundu.

Başkan Çelik açıklamasında, “Bizleri bu yıl ki Kurban Bayramı’na eriştiren Cenab-ı Allah’a binlerce kere şükrederek, Kurban Bayramı’nın tüm coşkusunu ve sevincini siz kıymetli hemşerilerimle paylaşıyorum. Bu özel günde sevdiklerinizle bir arada olmanızı ve bayram boyunca güzellikler biriktirmenizi diliyorum. Bilindiği üzere bayramlar dayanışma ve yardımlaşmanın doruğa çıktığı zamanlardır. Bundan dolayı bizlerde bayramın manevi atmosferine uygun olarak, yardımlaşma ve dayanışmamızı arttıracak ve ihtiyaç sahiplerine el uzatacağız. Bayram vesilesi ile trafikte hareketlilik artacak, üzücü olayların olmaması için, lütfen trafik kurallarına uyalım ve dikkatli araç kullanalım. Kendimiz ve diğer insanların can güvenliğini koruyalım. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin Mübarek Kurban Bayramını kutluyor sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Genel - 22:52 A A
BENZER HABERLER