Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ İL BAŞKANI ABDULKADİR ÇELİK 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADI

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Çelik yayınladığı mesajda son 1 yılda korona virüsle mücadele noktasında aktif rol oynayan sağlık çalışanlarının gününü kutladı. AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik yayınladığı mesajda, “14 Mart 1827 yılında Cerrahhane-i Amire isimli okulun açılmasıyla başlayan Modern tıp serüveninde […]
Çankırı - 13 Mart 2021 15:15 A A

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Çelik yayınladığı mesajda son 1 yılda korona virüsle mücadele noktasında aktif rol oynayan sağlık çalışanlarının gününü kutladı.
AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik yayınladığı mesajda, “14 Mart 1827 yılında Cerrahhane-i Amire isimli okulun açılmasıyla başlayan Modern tıp serüveninde ülkemiz sağlık alanında bir çok yatırımlar yapmıştır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle bir çok ilde yapılamaz denilen sağlık reformlarına imza atılmıştır. Bu kapsamda dünyanın ve ülkemizin son 1 yılda maruz kaldığı Korona virüsle mücadele noktasında sağlık sektörümüzde hiçbir eksiğimiz olmadan tam kapasiteyle çalışmalar sürmektedir. Bu süreç boyunca bizlerin sağlıklı bir yaşam geçirmemizi sağlayan ve özellikle Korona virüsle mücadele noktasında büyük rol oynayan kıymetli sağlık çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Bu kapsamda baş tacımız sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten duygularla şükranlarımı sunuyorum.” İfadelerine yer verdi.

Çankırı - 15:15 A A
BENZER HABERLER