14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ ÇANKIRI TEŞKİLATINDAN TARİHİ BULUŞMA

Av. Abdulkadir Çelik başkanlığındaki AK Parti Çankırı İl Başkanlığı, kurucular kurulu üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Parti teşkilatlarında ilk günden bugüne görev almış üyeleri buluşturan kahvaltı, partideki vefa anlayışını da bir kez daha gözler önüne serdi. Devam eden programlar kapsamında, daha önce görev yapmış Belediye Meclisi üyeleri ve merkez ilçe teşkilatlarını oluşturan eskimez kadrolar da […]
Çankırı - 27 Eylül 2021 21:30 A A

Av. Abdulkadir Çelik başkanlığındaki AK Parti Çankırı İl Başkanlığı, kurucular kurulu üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Parti teşkilatlarında ilk günden bugüne görev almış üyeleri buluşturan kahvaltı, partideki vefa anlayışını da bir kez daha gözler önüne serdi.

Devam eden programlar kapsamında, daha önce görev yapmış Belediye Meclisi üyeleri ve merkez ilçe teşkilatlarını oluşturan eskimez kadrolar da bir araya geldi.

Düzenlenen programlara Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Çankırı eski Belediye Başkanı İrfan Dinç, eski İl Genel Meclis Başkanı Osman Canbaz ve eski AK Parti İl Başkanı Celal Kaman da katıldı.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik ise ‘Vefa Buluşmaları’ olarak adlandırdığı programları sosyal medya hesabından “İlk günkü enerjiyle her daim AK Parti sevdasını gönüllerinde taşıyan değerli büyüklerimize fikir ve önerileri için teşekkürlerimi sunuyoruz.” yazısıyla paylaştı.

Çankırı - 21:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.