reklam
reklam
DOLAR32,2226% 0.12
EURO34,9999% 0.4
STERLIN41,1207% 0.55
FRANG35,2776% 0.24
ALTIN2.420,91% 0,46
BITCOIN68.120,000.151
reklam

AK PARTİ ÇANKIRI TEŞKİLATI YENİDEN ABDULKADİR ÇELİK DEDİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK PARTİ ÇANKIRI TEŞKİLATI YENİDEN ABDULKADİR ÇELİK DEDİ
reklam

Ak Parti Çankırı İl Teşkilatı 7. Olağan Kongresi, bugün Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Yoğun katılımla gerçekleşen kongrede tek listeyle seçime giren mevcut İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik yeniden seçildi. Kongrede salonun küçüklüğü ve yoğun kalabalık koronavirüs tedbirlerini unutturdu.

Kongre sonrasında Ak Parti’nin yeni İl ve Merkez İlçe Başkanlığı binası da yine yoğun katılımla açıldı. Bilindiği üzere eski binanın küçük ve yetersiz olması nedeniyle yeni ve geniş bir yer arayışına giren Ak Parti Çankırı Teşkilatı, Atatürk Bulvarı’nda bulunan ve daha önce dershane olarak kullanılan yeni yerini satın almış, yapılan tadilatın ardından da taşınmış ve hizmetlerine bir süredir buradan devam etmeye başlamıştı.

Bugün gerçekleştirilen seçimle göreve gelen isimler şu şekilde:

Başkan:

Abdulkadir Çelik

Yönetim Kurulu:

Metin Küçükertan, İsmail Portakal, Burak Bulut, Kasım Emre Şan, Nurhayat Koç, Muzaffer Derelli, İsmail Karabasmaz, Şerafettin Erdoğan, Mehmet Ekşi, İsmail Ergün, Yavuz Atasever, Hakan Şekerci, Filiz Subaşı, Bahri Astarlıoğlu, Seyit Koç, Sema Yiğit, Sadık Doğan, İsmail Kayabaşı, Halil Demir, Ramazan Arslan, Sadık Demirtaş, Şükür Satılmış, Ahmet Absarılıoğlu, Kemalettin Din, Osman Nuri Uçak, Fatih Şimşek, Üzeyir Güzel, Miyase Nur Erciyez Çapraz, Niyazi Buğra Akkuş, Nizamettin Ünal, Sefer Ayar, İlhan Çakır, Serkan Derviş, Ömer Korkmaz, Melike Nur Oruç, Bedriye Sezgi Aktaş, İrem Nur Efe, Halil Rıfat Uysal ve Mehmet Ünal.

İl Disiplin Kurulu:

Arif Yüksel, Hüseyin Sipahi, Halit Altun, Tahir Kavukçu, Hasan Özler

İl Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu:

Rafet Alemdar, Latif Ak, Kemal Çelik

Büyük Kongre Delegeleri:

Abdulkadir Çelik, Melike Çilhan, İsmail Çiftçi, Mustafa Çıbık

reklam

YORUM YAP