24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AHMET MECBUR EFENDİ BİLİM VE SANAT MERKEZİNDEN SANAL SERGİ

Salgın sebebiyle sergiler de sanal ortamlara taşındı. Bu doğrultuda Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi resim alanı öğrencilerimizin bütün bir dönem boyunca yapmış olduğu eserler sanal ortamda sergileniyor. Konu ile ilgili Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü A.Tuğrul Değirmenci, “Salgın sebebiyle yeni alışkanlıklar ediniyoruz. Öğrencilerimiz bütün bir dönem boyunca çalışıp ortaya eserler […]
Çankırı - 3 Şubat 2021 22:08 A A

Salgın sebebiyle sergiler de sanal ortamlara taşındı. Bu doğrultuda Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi resim alanı öğrencilerimizin bütün bir dönem boyunca yapmış olduğu eserler sanal ortamda sergileniyor.
Konu ile ilgili Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü A.Tuğrul Değirmenci, “Salgın sebebiyle yeni alışkanlıklar ediniyoruz. Öğrencilerimiz bütün bir dönem boyunca çalışıp ortaya eserler çıkardılar. Salgın döneminde olmamızın bu eserleri sergilemeye engel olmayacağını düşündük. Bu amaçla öğrencilerimizin eserlerini kapsayan bir sanal sergiyi vatandaşlarımızın beğenisine sunduk.” dedi.
Hala izlenimde olan ve çok sayıda izleyici ile buluşturulan sergiye https://www.artsteps.com/view/5ffe1356577d235c03817d12?currentUser adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Sergiye eserleri ile katkı veren kıymetli öğrencilerimizi ve öğrencilerimize yol gösteren idareci ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

Çankırı - 22:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.