Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi’nden İl Emniyet Müdürlüğüne 150 Adet Siper Maske Hediye Edildi

Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında Türkiye geneli 150 Bilim ve Sanat Merkezi Siper Maske üretimini sürdürmektedir. Sayın Bakanımız Ziya Selçuk’un talimatlarıyla toplam 250 bin adet Siper Maske Polis Haftası sebebiyle polislerimize hediye edilecektir. Bu kapsamda Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi tarafından üretilen 150 adet “Siper Maske” İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK ve […]
Çankırı - 17 Nisan 2020 22:46 A A

Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında Türkiye geneli 150 Bilim ve Sanat Merkezi Siper Maske üretimini sürdürmektedir. Sayın Bakanımız Ziya Selçuk’un talimatlarıyla toplam 250 bin adet Siper Maske Polis Haftası sebebiyle polislerimize hediye edilecektir.

Bu kapsamda Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi tarafından üretilen 150 adet “Siper Maske” İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK ve Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü İbrahim GÖKMEN tarafından İl Emniyet Müdürü Saadettin AKSOY’a teslim edilerek, Polis Haftaları kutlandı. Salgın ile mücadele kapsamında durmaksızın çalışan tüm Emniyet Teşkilatımıza ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Çankırı - 22:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.