13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AHMET İNCEÇUBUK’A VEFA

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından uzun yıllar Çankırı Judosuna hizmet veren Merhum Ahmet İnceçubuk adına “1. Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası” düzenleniyor. Çankırı Judosunun temel taşlarından olan hem sporcu hem de antrenör olarak çeşitli başarılara imza atan, birçok sporcunun yetişmesine katkı sağlayan merhum Ahmet İnceçubuk ’un kızı, Judo antrenörü Hayriye Başak’ın girişimleri ile yapılması […]
Çankırı - 13 Şubat 2020 21:33 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından uzun yıllar Çankırı Judosuna hizmet veren Merhum Ahmet İnceçubuk adına “1. Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası” düzenleniyor.

Çankırı Judosunun temel taşlarından olan hem sporcu hem de antrenör olarak çeşitli başarılara imza atan, birçok sporcunun yetişmesine katkı sağlayan merhum Ahmet İnceçubuk ’un kızı, Judo antrenörü Hayriye Başak’ın girişimleri ile yapılması planlanan turnuva, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak tarafından desteklendi.

Turnuva; 16 Şubat 2020 Pazar günü saat 10.00’da Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonunda 14 İl, (Ankara, Bolu, Çankırı, Çorum, Karabük, Kastamonu,Kırıkkale,Kırşehir,Karaman, Konya, Sivas, Sinop, Tokat, Yozgat) 20 Takım ve yaklaşık olarak 300 sporcunun katılımlarıyla gerçekleştirilecektir.

Çankırı - 21:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.