15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ 1 HAZİRAN SALI GÜNÜ TEDAVİLERE BAŞLIYOR

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden (ADSM) bugün yapılan açıklamaya göre, diş tedavilerine 1 Haziran Salı gününden itibaren kontrollü olarak başlanıyor. Konu hakkında Çankırı ADSM internet sitesinden (cankiriadsm.saglik.gov.tr) yapılan müjde niteliğindeki açıklama şu şekilde: “ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU… Covid-19 Önlemleri kapsamında bir süredir ara verilmek zorunda kalınan kanal tedavisi, dolgu vb. tedaviler 01.06.2021 tarihinde […]
Genel - 28 Mayıs 2021 23:55 A A

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden (ADSM) bugün yapılan açıklamaya göre, diş tedavilerine 1 Haziran Salı gününden itibaren kontrollü olarak başlanıyor. Konu hakkında Çankırı ADSM internet sitesinden (cankiriadsm.saglik.gov.tr) yapılan müjde niteliğindeki açıklama şu şekilde:

“ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU…

Covid-19 Önlemleri kapsamında bir süredir ara verilmek zorunda kalınan kanal tedavisi, dolgu vb. tedaviler 01.06.2021 tarihinde kontrollü olarak gerçekleştirilmeye başlanacaktır.
Bu süreçte herhangi bir olumsuz duruma sebebiyet vermemek adına sadece MHRS randevusu ile başvuran hastalarımızın tedavileri gerçekleştirilebilecektir.
Protez yapım işlemlerine bir süre daha başlanamayacaktır.
MHRS randevusu olmadan başvuran hastalarımızın acil muayeneleri gerçekleştirilebilecektir.
Halkımıza önemle duyurulur…”
Genel - 23:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.