13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AFAD İL MÜDÜRÜ ABDULLAH ÖZÇELİK OLDU

Çankırı AFAD İl Müdürü Hasan Sait Korkutata’nın, AFAD İstanbul İl Müdürlüğü’ne Araştırmacı olarak atanmasının ardından, AFAD İl Müdürlüğü’ne vekaleten Abdullah Özçelik Getirildi . Halen Çankırı AFAD’da Şube Müdürü olarak görev yapan Abdullah Özçelik’e koltuğunu teslim eden Hasan Sait Korkutata yaptığı veda konuşmasında şunları söyledi: “Değerli dostlarım, kendi talebim üzerine İstanbul AFAD’a Araştırmacı olarak atamam yapıldı. […]
Çankırı - 4 Aralık 2019 23:24 A A

Çankırı AFAD İl Müdürü Hasan Sait Korkutata’nın, AFAD İstanbul İl Müdürlüğü’ne Araştırmacı olarak atanmasının ardından, AFAD İl Müdürlüğü’ne vekaleten Abdullah Özçelik Getirildi .

Halen Çankırı AFAD’da Şube Müdürü olarak görev yapan Abdullah Özçelik’e koltuğunu teslim eden Hasan Sait Korkutata yaptığı veda konuşmasında şunları söyledi:

“Değerli dostlarım, kendi talebim üzerine İstanbul AFAD’a Araştırmacı olarak atamam yapıldı. 9 Haziran 2015 tarihinden beri Çankırı’da beraber görev yaptığım tüm Valilerimiz, Milletvekillerimiz, Vali yardımcılarımız, Belediye Başkanlarımız, Kaymakamlarımız, Meclis Üyelerimiz ve ilimizin nadide yöneticilerine şükranlarımı sunuyorum. İlimizdeki tüm STK’ların yöneticilerine ve her çalışmamızda yanımızda olan basın mensubu kardeşlerime teşekkür ediyorum.
Geldiğim günden beri bana bir an olsun yabancılık hissettirmeyen tüm yiğit Çankırı Yarenleri’ne şükranlarımı sunuyor, herkesten helallik ve dua istiyorum. Bedenen ayrılsam da ruhen ve kalben her zaman Çankırı’da olacağım. Şimdilik Allah’a ısmarladık Çankırım.”

Çankırı - 23:24 A A
BENZER HABERLER