Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AFAD GÖNÜLLÜSÜ ÖĞRENCİ KULÜBÜNE ÖNEMLİ ZİYARET

      Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi, “Bilinçliyim, Güçlüyüm” adıyla başlattığı proje çalışması ile okulun tüm öğrencileri farkındalık eğitimine katıldılar. AFAD gönüllüsü olmak isteyen öğrencilerin başvurusu ile AFAD Gönüllüsü Öğrenci Kulübü, ilk olarak ilimizde Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi’nde kuruldu.       İlk eğitimlerini alan kulüp öğrencilerinin önemli bir misafiri vardı. AFAD Genel […]
Çankırı - 21 Ekim 2021 23:32 A A

      Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi, “Bilinçliyim, Güçlüyüm” adıyla başlattığı proje çalışması ile okulun tüm öğrencileri farkındalık eğitimine katıldılar. AFAD gönüllüsü olmak isteyen öğrencilerin başvurusu ile AFAD Gönüllüsü Öğrenci Kulübü, ilk olarak ilimizde Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi’nde kuruldu.

      İlk eğitimlerini alan kulüp öğrencilerinin önemli bir misafiri vardı. AFAD Genel Merkezi, Gönüllülük ve Bağış Daire Başkanı Mehmet Akif Can, okulumuza konuk oldular. Gönüllülük üzerine bir oturum gerçekleştiren Mehmet Akif Can, gençlerin bu bilinçte olmasının, farkındalığı yüksek olan gençlerin varlığının ve afetlerle ilgili neler yapılmasının gerektiğine dair bilgi sahibi olmanın önemini, gerekliliğini vurguladı.

      İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk afetler konusunda gençlerin rolünden bahsetti. AFAD İl Müdürü Abdullah Özçelik de işbirliği ile okulumuzda başlayan uygulamanın il geneline yayılacağı bilgisini verirken Okul Müdürü M.Volkan Kavak, Sosyal Bilimler Lisesi AFAD Gönülleri’nin öncü öğrencilerini tebrik edip ziyareti gerçekleştiren Daire Başkanı ve İl Müdürlerimize teşekkürlerini iletti.

Çankırı - 23:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.