Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ABDULKADİR ÇELİK ULAŞIM PROJELERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

      Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Çankırı ziyareti meyvesini vermeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Çankırı’da yapımı devam etmekte olan projeleri yerinde inceleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun ziyareti sonrasında Çankırı’daki projelerin yapımı hızlandı.       AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından talep doğrultusunda Cezaevi- Yapraklı Yolu çalışmasının Tuzlu Bağları Değim […]
Çankırı - 12 Haziran 2021 12:59 A A

      Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Çankırı ziyareti meyvesini vermeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Çankırı’da yapımı devam etmekte olan projeleri yerinde inceleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun ziyareti sonrasında Çankırı’daki projelerin yapımı hızlandı.

      AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından talep doğrultusunda Cezaevi- Yapraklı Yolu çalışmasının Tuzlu Bağları Değim Yolu kavşağına kadar devam edilmesi ve  Çankırı Karatekin Üniversitesi – Çankırı Devlet Hastanesi Bağlantı Yolu yapımı konusuyla ilgili olarak Karayolları 15. Bölge  Müdürü Yüksel Oğuzhan yapılan yol çalışmasını yerinde inceledi. 

      AK Parti Çankırı İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik sosyal medya hesabı üzerinde yaptığı açıklamada, “Tuzlu Bağları’na kadar olan kısımla ilgili başlayan yol çalışmalarını Karayolları 15. Bölge  Müdürümüz Yüksel Oğuzhan, İGM Başkanımız Mustafa Çıbık,  Karayolları ekiplerimiz ve Yüklenici İnşaat Firması yetkilileriyle birlikte inceledik. Bunun yanısıra 158. Şube Şefimiz İrfan Karsavuran ve Karayolları ekiplerimizle Karatekin Üniversitesi – Çankırı Devlet Hastanesi Bağlantı Yolu proje çalışması öncesi yerinde incelemede bulunduk. Tamamlandığında Şehrimizle Üniversitemizi daha kısa yoldan birleştirecek olan yol çalışmasının takipçisi olacağız. Çok yakında faaliyete geçecek olan Cezaevi -Yapraklı Yolu ile Çankırı Karatekin Üniversitesi – Devlet Hastanesi Bağlantı yolu önemli ölçüde trafikte rahatlama ve konfor sağlayacak yolumuz hayırlı olsun.” ifadelerine yer verdi.

Çankırı - 12:59 A A
BENZER HABERLER