Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ABDULKADİR ÇELİK İSLAM ALEMİNİN KADİR GECESİNİ KUTLADI

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak İslam aleminin Kadir Gecesini kutladı. İl Başkanı Çelik yayınladığı mesajında, “Manevi pek çok hikmeti, rahmeti ve bereketi üzerinde barından Ramazan Ayının son günlerine girmiş bulunuyoruz. Bin aydan daha hayırlı olduğu yüce kitabımızda müjdelenen mübarek Kadir Gecesini dualarla idrak edeceğiz. Kadir Gecesi, […]
Çankırı - 7 Mayıs 2021 18:18 A A

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak İslam aleminin Kadir Gecesini kutladı.

İl Başkanı Çelik yayınladığı mesajında, “Manevi pek çok hikmeti, rahmeti ve bereketi üzerinde barından Ramazan Ayının son günlerine girmiş bulunuyoruz. Bin aydan daha hayırlı olduğu yüce kitabımızda müjdelenen mübarek Kadir Gecesini dualarla idrak edeceğiz. Kadir Gecesi, kulun Allah’a yakın olduğu gecelerin en önemlisidir. Peygamber efendimiz Hazreti Muhammed (s.a.v), faziletine inanarak ve sevabını da yalnız Allah’tan umarak bu geceyi güzel amellerle geçirenlerin geçmiş günahlarının bağışlanacağı müjdesini vermiştir. Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşarak tövbelerinin kabul edilmesini, Cenab-ı Allah’ın lütfuna mazhar olabilmeyi diliyorum. Kadrin ve hatrın sayıldığı, bereket ve bolluğun sağanak gibi yağdığı bu fazilet dolu gecenin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu Mübarek Kadir Gecesi’nin Vatanımıza, Milletimize, Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne, İslam Âlemine Hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Bu vesile ile hemşehrilerimin Kadir Gecesini kutluyorum.” İfadelerine yer verdi.

Çankırı - 18:18 A A
BENZER HABERLER