15° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAYRAMDA 9 GÜN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI OLACAK MI

Ramazan Bayramı 24 Mayıs Pazar gününe denk geliyor. Cumartesi günü arife, pazar günü ise bayram olduğu için zaten sokağa çıkma yasağının kapsamında olacak. Peki ya bayramın ikinci ve üçüncü günleri ??? Hükümet kanadından gelen bayram için kritik kararın 18 Mayıs’ta alınacağı yönündeki haberlerin yanısıra yine hükümet kanadından SIZAN bilgilere göre de arefe gününden itibaren 9 […]
Genel - 1 Mayıs 2020 21:57 A A

Ramazan Bayramı 24 Mayıs Pazar gününe denk geliyor. Cumartesi günü arife, pazar günü ise bayram olduğu için zaten sokağa çıkma yasağının kapsamında olacak. Peki ya bayramın ikinci ve üçüncü günleri ???

Hükümet kanadından gelen bayram için kritik kararın 18 Mayıs’ta alınacağı yönündeki haberlerin yanısıra yine hükümet kanadından SIZAN bilgilere göre de arefe gününden itibaren 9 günlük bir sokağa çıkma yasağı gündemde.

Tabi bu şimdilik yalnızca bir söylenti, sadece 4 günlük (arefe ve bayram boyunca) bir sokağa çıkma yasağı da olabilir, 9 günlük komple bir sokağa çıkma yasağı da. Ancak 22 Mayıs Cuma gecesi sokağa çıkma yasağının başlayacağına kesin gözüyle bakılıyor. Ne zaman biteceği konusu henüz netleşmiş değil.

Genel - 21:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.