Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

75 YAŞINDAKİ YAŞLI KADININ CANSIZ BEDENİ 21 GÜN SONRA BULUNDU

Merkeze bağlı Çatalelma köyünde yaşayan 75 yaşındaki Sevim Yıldırım bundan 3 hafta önce kayboldu. Yakınlarının durumu jandarmaya bildirmesi üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri arama çalışmalarına başladı. Köy çevresinde yapılan arama çalışmalarından sonuç alınamayınca, aramalara Kızılırmak ilçesi ve Kızılırmak nehri civarlarında devam edildi. Yaşlı kadını arama çalışmaları yine sonuç vermeyince Çankırı AFAD’dan yardım istendi ve […]
Çankırı - 22 Aralık 2020 22:13 A A

Merkeze bağlı Çatalelma köyünde yaşayan 75 yaşındaki Sevim Yıldırım bundan 3 hafta önce kayboldu. Yakınlarının durumu jandarmaya bildirmesi üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri arama çalışmalarına başladı. Köy çevresinde yapılan arama çalışmalarından sonuç alınamayınca, aramalara Kızılırmak ilçesi ve Kızılırmak nehri civarlarında devam edildi.

Yaşlı kadını arama çalışmaları yine sonuç vermeyince Çankırı AFAD’dan yardım istendi ve aramalara AFAD ekipleri de dahil oldu. İstanbul’dan gelen Jandarma Su Altı Arama Kurtarma ekibi ve Kastamonu Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekibi ile birlikte bölgeye gelen özel eğitimli arama köpeklerinin de çalışmalara katılmasıyla daha geniş çaplı olarak sürdürülen arama çalışmaları bugün sonuç verdi ve yaşlı kadının cansız bedeni köyünün 3 km uzağındaki boş arazide bulundu.

21 gündür kayıp olan 75 yaşındaki Sevim Yıldırım’ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Olay 18 ailesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Çankırı - 22:13 A A
BENZER HABERLER