Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

70 ÇOCUK DAHA BAYRAMI BAYRAM GİBİ YAŞAYACAK

Çankırı Çocukları Koruma Derneği, her yıl olduğu gibi 2023 yılında da HEDİYENİ AL DA GEL kampanyasıyla ihtiyaç sahibi çocuklarımızın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yardım konusunda ince eleyip sık dokuyan Dernek Yönetimi, bu yıl da gelen bağışlarla ihtiyaç sahibi 70 çocuğumuzun bayramlık elbise ve gıda ihtiyaçlarını karşıladı. Çankırı halkının gerçekten çok yardımsever olduğunu, özellikle de konu çocuklar […]
Çankırı - 19 Nisan 2023 08:21 A A

Çankırı Çocukları Koruma Derneği, her yıl olduğu gibi 2023 yılında da HEDİYENİ AL DA GEL kampanyasıyla ihtiyaç sahibi çocuklarımızın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yardım konusunda ince eleyip sık dokuyan Dernek Yönetimi, bu yıl da gelen bağışlarla ihtiyaç sahibi 70 çocuğumuzun bayramlık elbise ve gıda ihtiyaçlarını karşıladı.

Çankırı halkının gerçekten çok yardımsever olduğunu, özellikle de konu çocuklar olunca cebindekinin yarısını seve seve paylaşabildiğini anlatan Dernek Başkanı Fatma Yıldırım, Dernek olarak hedeflerinin Çankırı’mızın her bir köşesine ulaşabilmek olduğunu söyledi. Dernek Yönetimi olarak çocukların gözünde yaş görmeye dayanamadıklarını ifade eden Yıldırım, “Keşke elimizden gelse de Çankırımızın her yerindeki ihtiyaç sahibi çocuklara ulaşabilsek, ağlayan gözlerdeki yaşları dindirebilsek. Onlar bizim yarınlarımız, onlar bizim geleceğimiz.” sözleriyle ihtiyaç sahibi çocuklarımız hakkındaki hassasiyetlerini dile getirdi.

Fatma Yıldırım, HEDİYENİ AL DA GEL projesi hakkında da şunları söyledi:

“İhtiyaç sahibi çocuklarımız için HEDİYENİ AL DA GEL projemize desteklerinden dolayı, bu bayramı çocuklar için mutluluğa çeviren tüm yol arkadaşlarımıza ve bağışçılarımıza sonsuz sevgilerimizi iletiyoruz. Çok teşekkür ederiz. Bayramlık hediye çeklerini çocuklarımıza teslim ettik. Bayramlar ve bayramlıklar çocuklar için özeldir unutulmaz, anılarda taze kalır.”

Çankırı - 08:21 A A
BENZER HABERLER