29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ ŞEFLERİNDEN İSMAİL KANDİŞ HAYATINI KAYBETTİ

Uzun yıllar Çankırı SGK İl Müdürlüğü’nde şef olarak görev yapan İsmail Kandiş (56) hayatını kaybetti. Son birkaç yıldır yakalandığı amansız hastalık nedeniyle tedavi gören Kandiş’in son günlerde durumunun ağırlaştığı ve tedavisine yoğun bakımda devam edildiği ancak doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadığı bildirildi. Çankırı SGK İl Müdürlüğü’nün güler yüzlü, yardımsever ve sevilen şefi İsmail Kandiş’in cenazesi […]
Çankırı - 8 Nisan 2020 22:18 A A

Uzun yıllar Çankırı SGK İl Müdürlüğü’nde şef olarak görev yapan İsmail Kandiş (56) hayatını kaybetti. Son birkaç yıldır yakalandığı amansız hastalık nedeniyle tedavi gören Kandiş’in son günlerde durumunun ağırlaştığı ve tedavisine yoğun bakımda devam edildiği ancak doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadığı bildirildi.

Çankırı SGK İl Müdürlüğü’nün güler yüzlü, yardımsever ve sevilen şefi İsmail Kandiş’in cenazesi 8 Nisan Çarşamba günü (bugün) öğleden sonra Çerkeş İlçesi Aydınlar köyünde toprağa verildi.

Olay 18 ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Mekanın cennet olsun İsmail abim.

Çankırı - 22:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.