Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

YAZ ATÖLYELERİ İÇİN KAYIT TARİHLERİ BELİRLENDİ

YAZ ATÖLYELERİ İÇİN KAYIT TARİHLERİ BELİRLENDİ Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, yaz atölyeleri için kayıt tarihlerini belirledi. 7-13 yaş aralığında çocuğu olan aileler, 21 Mayıs- 17 Haziran arasında yaz atölyelerine kayıt yaptırabilecek. Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, geleneksel hale getirdiği yaz atölyelerinde çocuklar için yine eğlenceli bir program hazırladı. Çocukların hayal […]
Çankırı - 18 Mayıs 2019 19:15 A A

YAZ ATÖLYELERİ İÇİN KAYIT TARİHLERİ BELİRLENDİ

Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, yaz atölyeleri için kayıt tarihlerini belirledi. 7-13 yaş aralığında çocuğu olan aileler, 21 Mayıs- 17 Haziran arasında yaz atölyelerine kayıt yaptırabilecek.
Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, geleneksel hale getirdiği yaz atölyelerinde çocuklar için yine eğlenceli bir program hazırladı. Çocukların hayal dünyalarını geliştirmek, bilgi ve becerilerine katkı sağlamak amacı ile on beş farklı alanda açılan atölye çalışmaları ile yaz tatili dolu dolu geçecek. 7–13 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği yaz atölyeleri; Kura’n-ı Kerim, Robot Eğitimi, İngilizce, Yaratıcı Yazarlık, Piyano, Bağlama, Gitar, Keman, Seramik, Resim, Drama, Zekâ Oyunları, Doğa Eğitimleri, Uzay Eğitimleri, Bilim Atölyeleri ile sıcak yaz günlerini daha keyifli hale getirecek. Kontenjanla sınırlı olan atölyeler için ilk başvurudan itibaren sırayla alım yapılacak.

Çankırı - 19:15 A A
BENZER HABERLER