Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI TÖRENLERLE KUTLANDI

      30 Ağustos Zafer Bayramı ilimizde kutlandı. Kutlama programı kapsamında ilk olarak Atatürk Anıtı’na Valilik, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından çelenk sunuldu. Ardından Vali Abdullah Ayaz, Müze binasındaki Makamında tebrikleri kabul etti. Belediye meydanında yapılan kutlama programında ise Vali Ayaz, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Bülent Uysal ve Belediye Başkanı İsmail Hakkı […]
Çankırı - 30 Ağustos 2021 18:45 A A
      30 Ağustos Zafer Bayramı ilimizde kutlandı. Kutlama programı kapsamında ilk olarak Atatürk Anıtı’na Valilik, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından çelenk sunuldu. Ardından Vali Abdullah Ayaz, Müze binasındaki Makamında tebrikleri kabul etti.
Belediye meydanında yapılan kutlama programında ise Vali Ayaz, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Bülent Uysal ve Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, vatandaşların ve katılımcıların bayramını kutladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması sonrasında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajı okundu. Ardından Piyade Yüzbaşı Ersen Ermiş tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı.
Konuşmaların ardından geçit töreni ile program sona erdi.
Programa Vali Abdullah Ayaz’ın yanı sıra, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Bülent Uysal, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Erdem, Vali Yardımcıları Hamdi Bolat, Abdullah Aslaner, Şahin Bayhan, daire amirleri, siyasi parti ve STK temsilcileri, askeri erkan, yetkililer ve vatandaşlar katıldı.
Çankırı - 18:45 A A
BENZER HABERLER