reklam
reklam
DOLAR31,5919% 0
EURO34,4142% 0.05
STERLIN40,1238% -0.11
FRANG35,6941% -0.02
ALTIN2.147,67% -0,06
BITCOIN2.147.3408.242
reklam

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Yayınlanma Tarihi : Google News
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
reklam

30 Ağustos, İstiklal mücadelemizin zaferle taçlandığı, milletimizin ne pahasına olursa olsun bağımsızlığından taviz vermeyeceğinin tüm dünyaya ilan edildiği gündür. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde kahraman Türk milletinin ve ordumuzun emsalsiz kahramanlık, azim ve kararlılıkla kazandığı zaferimizin 100. yılına erişmenin gururunu yaşıyoruz.

Bu zafer, tarih sayfasından silinmek istenen bir milletin içinde bulunduğu tüm imkansızlıklara rağmen, söz konusu bağımsızlığı olduğunda neler yapabileceğinin göstergesidir. Aziz milletimiz kahraman ordumuz ile bir olarak vermiş olduğu destansı mücadele ile sonsuza kadar bu topraklarda var olacağını, hiçbir şekilde hürriyetinden taviz vermeyeceğini tüm dünyaya ilan etmiştir.

Kahraman ecdadımızdan bizlere miras kalan birlik, beraberlik ve kenetlenme ruhu tarihte olduğu gibi gelecekte de karşılaşacağımız sıkıntıları aşmamızda en büyük yardımcımız olacaktır. Bugün bizlere düşen her parçası şehit kanları ile yoğrulmuş aziz vatanımıza aynı ruh ve kararlılıkla sahip çıkmak, ülkemizin her alanda güçlü olması için yılmadan çalışmaktır.

Bu duygularla, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları ve vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, başta İstiklal Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve ebediyete irtihal etmiş gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Abdullah AYAZ

Çankırı Valisi

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.