20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMALARI VALİLİK RESEPSİYONU İLE SON BULDU

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Çankırı’da da törenlerle kutlandı. Gün boyu süren 100. yıl kutlamaları, akşam saat 20:00’de Çankırı Valisi Abdullah Ayaz ve eşi hanımefendi Melike Ayaz tarafından Koç Otel’de düzenlenen “Zafer Bayramı Resepsiyonu” ile son buldu. Katılımın yoğun olduğu resepsiyonda Vali Abdullah ve eşi hanımefendi Melike Ayaz, tüm masaları […]
Çankırı - 31 Ağustos 2022 21:34 A A

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Çankırı’da da törenlerle kutlandı. Gün boyu süren 100. yıl kutlamaları, akşam saat 20:00’de Çankırı Valisi Abdullah Ayaz ve eşi hanımefendi Melike Ayaz tarafından Koç Otel’de düzenlenen “Zafer Bayramı Resepsiyonu” ile son buldu. Katılımın yoğun olduğu resepsiyonda Vali Abdullah ve eşi hanımefendi Melike Ayaz, tüm masaları tek tek gezerek misafirlerle sohbet ettiler. Vali Ayaz ve eşinin misafirlerle sohbetlerinde bol kahkahalı hoş anlar yaşandı.

Resepsiyona Vali Abdullah Ayaz’ın yanısıra AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Salih Büyük, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, İl Emniyet Müdür V. Özkan Demirdağ, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Yusuf Mutlu Genç, AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, MHP İl Başkanı Ahmet Kurt, İYİ Parti İl Başkanı Aydın Akbaş, CHP İl Başkanı Galip Ağaoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Tarım ve Orman İl Müdürü Hüseyin Düzgün, Çankırı Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Emrullah Celepverdi, şehit aileleri ve gazilerimiz, daire amirleri, siyasi parti ve STK temsilcileri, askeri erkan ve İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri katıldı.

Çankırı - 21:34 A A
BENZER HABERLER