Açık
  • EURO
  • DOLAR

3 GÜNDÜR ARANAN AYŞE DOĞAN’DAN KÖTÜ HABER

Pazartesi gününden bu yana kayıp olarak aranan 48 yaşındaki Ayşe Doğan’dan kötü haber geldi. Fatih Mahallesi Yapraklı Bulvarı’ndaki evinden Pazartesi günü çıktığı ve bir daha geri dönmediği söylenen Ayşe Doğan’ın 6 Kasım Pazartesi günü Alçı Fabrikası yakınlarında kamera kayıtlarında görüldüğü, telefonunun ise Sarıbaba Aile Mezarlığı’nda bulunduğu iddia edilmişti. Bugün akşam saatlerinde aldığımız bilgilere göre 3 […]
Çankırı - 8 Kasım 2023 20:33 A A

Pazartesi gününden bu yana kayıp olarak aranan 48 yaşındaki Ayşe Doğan’dan kötü haber geldi. Fatih Mahallesi Yapraklı Bulvarı’ndaki evinden Pazartesi günü çıktığı ve bir daha geri dönmediği söylenen Ayşe Doğan’ın 6 Kasım Pazartesi günü Alçı Fabrikası yakınlarında kamera kayıtlarında görüldüğü, telefonunun ise Sarıbaba Aile Mezarlığı’nda bulunduğu iddia edilmişti.

Bugün akşam saatlerinde aldığımız bilgilere göre 3 gündür kayıp olan ve kendisinden haber alınamadığı bildirilen Ayşe Doğan’ın Fatih Mahallesi Yapraklı Bulvarı’ndaki evinde Polis ekipleri geniş çaplı bir arama yaptılar. Polis ekiplerinin aramasında evde bulunan bir bazanın içinde 48 yaşındaki Ayşe Doğan’ın cansız bedeni bulundu.

Ayşe Doğan’ın kaybolması ve talihsiz ölümü hakkında akıllarda soru işaretleri oluşurken olay hakkında başlatılan soruşturma çok yönlü devam ediyor.

Çankırı - 20:33 A A
BENZER HABERLER