20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

29 MAYIS PAZAR GÜNÜ YEŞİLAY BİSİKLET TURUNA DAVETLİSİNİZ

Yeşilay’ın bağımlılıklardan uzak, sağlıklı bir yaşam hedefiyle sürdürdüğü çalışmalardan biri olan Yeşilay Bisiklet Turu 29 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek. Bisiklet turu, Yeşilay Çankırı Şubesi öncülüğünde Çankırı Karatekin Üniversitesi Genç Yeşilay ve 18Vites Bisiklet Kulübü’nün katkıları ile gerçekleşecek. Tur için saat 10.30 da Karatekin Parkı’nda toplanılacak. Saat 11.00’de  Karatekin parkından başlayacak olan tur, yaklaşık 1 saat […]
Çankırı - 26 Mayıs 2022 22:03 A A

Yeşilay’ın bağımlılıklardan uzak, sağlıklı bir yaşam hedefiyle sürdürdüğü çalışmalardan biri olan Yeşilay Bisiklet Turu 29 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek. Bisiklet turu, Yeşilay Çankırı Şubesi öncülüğünde Çankırı Karatekin Üniversitesi Genç Yeşilay ve 18Vites Bisiklet Kulübü’nün katkıları ile gerçekleşecek. Tur için saat 10.30 da Karatekin Parkı’nda toplanılacak. Saat 11.00’de  Karatekin parkından başlayacak olan tur, yaklaşık 1 saat sürecek ve Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda sona erecek.

Yeşilay Çankırı Şube Başkanı Abdulkadir Şahin, düzenledikleri bisiklet turu hakkında şunları ifade etti:

“Yeşilay olarak; beş bağımlılık alanında aralıksız mücadele ediyor

buy kamagra 100mg

, her bireyin iyi ve sağlıklı yaşaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm insanlarımızda bağımlılıklardan uzak bir yaşam konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Bu konuda spor etkinlikleri düzenlemeye de büyük önem veriyor, Yeşilay Bisiklet Turu ile hep birlikte pedal çevirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu faydalı amaç için, büyük bir heyecanla gerçekleştireceğimiz etkinliğimize tüm hemşerilerimizi Pazar günü yapılacak bisiklet turuna davet ediyoruz.”

Çankırı - 22:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.