13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

2020 YILININ İLK MUHTARLAR TOPLANTISI ŞABANÖZÜ İLÇEMİZDE YAPILDI

Her ay bir ilçemizde gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantılarının 2020 yılı ilk toplantısı, Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın Başkanlığında Şabanözü ilçemizde yapıldı.  Muhtarların taleplerini dinlemek, hizmetlerin köy ve ilçelere daha iyi götürülebilmesi için gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısına Vali AKTAŞ’ın yanı sıra Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Şabanözü Kaymakamı Ferhat ALTAY, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl […]
Çankırı - 22 Ocak 2020 09:35 A A

Her ay bir ilçemizde gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantılarının 2020 yılı ilk toplantısı, Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın Başkanlığında Şabanözü ilçemizde yapıldı. 
Muhtarların taleplerini dinlemek, hizmetlerin köy ve ilçelere daha iyi götürülebilmesi için gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısına Vali AKTAŞ’ın yanı sıra Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Şabanözü Kaymakamı Ferhat ALTAY, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, Şabanözü Belediye Başkanı Faik ÖZCAN, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, daire amirleri, Şabanözü İl Genel Meclisi üyeleri ile Şabanözü’ne bağlı köy ve mahalle muhtarları katıldı.
Toplantı açılışında konuşan Vali AKTAŞ, ilçe ziyaretleri kapsamında ve muhtarlar toplantısını gerçekleştirmek üzere Şabanözü’ne geldiklerini ifade ederek, “Burada muhtarlarımızın taleplerini alacak ve sorunlarını gidermek için çözüm arayacağız. Muhtarlarımızın istek ve taleplerini alacağız. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını ve yeni yılın bütün hemşehrilerimiz için güzel geçmesini temenni ediyorum” dedi.
Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın konuşmasının ardından, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezinden Sema Bayrakçı “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” konulu bir sunum yaptı. Ardından muhtarların talepleri dinlendi. Toplantı sonunda Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU da söz alarak muhtarlar hitap etti.  Toplantı, yapılan istişarelerin ardından sona erdi.

Çankırı - 09:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.