Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

2020 YILININ İLK HALK GÜNÜ TOPLANTISI YAPILDI

Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek üzere her ay gerçekleştirilen Halk Günü toplantılarının 2020 yılı ilk toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı. Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER’in Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya ilgili daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerinin doğrudan alınıp değerlendirilerek, şikâyet ve problemlerin çözüme kavuşturulması amacıyla düzenlenen Halk Günü Toplantısı’na […]
Çankırı - 29 Ocak 2020 20:24 A A

Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek üzere her ay gerçekleştirilen Halk Günü toplantılarının 2020 yılı ilk toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.
Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER’in Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya ilgili daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerinin doğrudan alınıp değerlendirilerek, şikâyet ve problemlerin çözüme kavuşturulması amacıyla düzenlenen Halk Günü Toplantısı’na katılan vatandaşlar istek ve şikâyetlerini Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER’e aktardı. Vatandaşları tek tek dinleyen Vali Yardımcısı ASLANER, çözülebilecek problemlerin çözümü için ilgili amirlere talimat verdi.
Yapılan istişare ve değerlendirmelerin ardından Halk Günü toplantısı sona erdi.

Çankırı - 20:24 A A
BENZER HABERLER