29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

2019’UN SON HALK GÜNÜ TOPLANTISI

Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek üzere her ay gerçekleştirilen Halk Günü toplantılarının 2019 yılı son toplantısı, Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı. Vali Yardımcısı Vekili Akın KARAGÖZ’ün başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya ilgili daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerinin doğrudan alınıp değerlendirilerek, şikâyet ve problemlerin çözüme kavuşturulması amacıyla düzenlenen Halk Günü Toplantısı’na […]
Çankırı - 25 Aralık 2019 20:37 A A

Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek üzere her ay gerçekleştirilen Halk Günü toplantılarının 2019 yılı son toplantısı, Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.
Vali Yardımcısı Vekili Akın KARAGÖZ’ün başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya ilgili daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerinin doğrudan alınıp değerlendirilerek, şikâyet ve problemlerin çözüme kavuşturulması amacıyla düzenlenen Halk Günü Toplantısı’na katılan vatandaşlar istek ve şikâyetlerini Vali Yardımcısı Vekili Akın KARAGÖZ’e aktardı. Vatandaşları tek tek dinleyen Vali Yardımcısı Vekili KARAGÖZ, çözülebilecek problemlerin çözümü için ilgili amirlere talimat verdi.
Yapılan istişare ve değerlendirmelerin ardından Halk Günü toplantısı sona erdi

Çankırı - 20:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.