Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

2 TIR KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI… 2 ÖLÜ 2 YARALI

Çankırı’da meydana gelen trafik kazasında farklı şeritlerde ilerleyen iki tır kafa kafaya çarpıştı. Kazada araçlarda bulunan 2 kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralı olarak kurtuldu. D 100 karayolu Kurşunlu İlçesi Eskiahır Köyü yakınlarında meydana gelen kazada biri dondurulmuş tavuk diğeri demir yüklü olan iki tır kafa kafaya çarpıştı. İstanbul istikametine gitmekte olan Özcan Özdilek […]
Çankırı - 24 Aralık 2019 12:00 A A

Çankırı’da meydana gelen trafik kazasında farklı şeritlerde ilerleyen iki tır kafa kafaya çarpıştı. Kazada araçlarda bulunan 2 kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralı olarak kurtuldu.

D 100 karayolu Kurşunlu İlçesi Eskiahır Köyü yakınlarında meydana gelen kazada biri dondurulmuş tavuk diğeri demir yüklü olan iki tır kafa kafaya çarpıştı. İstanbul istikametine gitmekte olan Özcan Özdilek kontrolündeki 14 AK 387 plakalı tır, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyerleri aşıp karşı şeride geçerek Gökhan Aktar kontrolündeki 78 SU 191 plakalı demir yüklü tırla çarpıştı.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri 14 AK 387 plakalı tır sürücüsü Özcan Özdilek (46) ve yanındaki Muhammed Arık’ın (45) olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit etti. 78 SU 191 plakalı tır sürücüsü Gökhan Aktar (40) ve yanındaki Ömer Aktar (19) ise sağlık ekiplerince olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Çankırı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldılar.

Kaza nedeniyle yaklaşık 1 saat trafiğe bir süre kapalı kalan D 100 karayolu, kazaya karışan tırların kaldırılmasının ardından tekrar trafiğe açıldı.

Çankırı - 12:00 A A
BENZER HABERLER