Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Nedeniyle Anıta Çelenk Bırakıldı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı resmi programı kapsamında, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk bırakıldı. Törende Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık AK, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem ŞAHİN, Yurt Hizmetleri Müdürü İsmail EFE, Şube Müdürleri ve Antrenörler hazır bulundu. Çelenk sunumdan sonra açıklamalarda bulunan İl Müdürü Sadık Ak “Kurtuluş […]
Çankırı - 20 Mayıs 2020 12:55 A A

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı resmi programı kapsamında, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk bırakıldı.
Törende Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık AK, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem ŞAHİN, Yurt Hizmetleri Müdürü İsmail EFE, Şube Müdürleri ve Antrenörler hazır bulundu.
Çelenk sunumdan sonra açıklamalarda bulunan İl Müdürü Sadık Ak “Kurtuluş mücadelemizin ilk adımı olan 19 Mayıs 1919 tarihi, Şanlı Bayrağımızın bağımsız bir şekilde dalgalanışının ve vatanımızın özgürlüğünün adıdır. Milletimizin istiklali için gidilen bu yolda öncülük eden mücadelenin Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve milli mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmetle, hürmetle yâd ediyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun” dedi.

Çankırı - 12:55 A A
BENZER HABERLER