14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ZABITA EKİPLERİ TRAFİK GÜVENLİĞİ İÇİN İŞBAŞINDA

Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehrin muhtelif alanlarına kompozit duba, delinatör, yön ve trafik işaret levhaları ile hız kesiciler yerleştirdi. Ekipler, bazı alanlarda eskimiş, yıkılmış veya yıpranmış trafik yön ve işaret levhalarını yenilerken hız kesici tamiratları da yaptı.  Çankırı’da zabıta ekipleri, şehir merkezinde sağlıklı bir trafik akışı ve yaya güvenliği sağlamak amacı ile gerekli tedbirleri […]
Çankırı - 17 Aralık 2019 19:21 A A

Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehrin muhtelif alanlarına kompozit duba, delinatör, yön ve trafik işaret levhaları ile hız kesiciler yerleştirdi. Ekipler, bazı alanlarda eskimiş, yıkılmış veya yıpranmış trafik yön ve işaret levhalarını yenilerken hız kesici tamiratları da yaptı. 

Çankırı’da zabıta ekipleri, şehir merkezinde sağlıklı bir trafik akışı ve yaya güvenliği sağlamak amacı ile gerekli tedbirleri alıyor. Şehrin çeşitli noktalarında trafik levhalarının onarımını yapan ekipler, 67 adet yön ve işaret levhasını da yeniledi. Yeni yerleşim alanlarının oluşması, yeni yol ve kavşak düzenlemelerinin yapılmasından dolayı Fuar Yolu, DSİ altı yeni araç köprüsü, Abdülhalik Renda Mahallesi Zafer Caddesi orta refüj gibi alanlara da fosforlu yön levhaları takıldı. TOKİ Tuzlu Bağları mevkiine ise 3 adet durak levhası yerleştirildi.  Çalışmalar kapsamında 185 adet kompozit duba, kavşaklara araç park edilmesini önlemek amacı ile 150 adet delinatör yerleştirilirken mevcut hız kesicilerin ise tamiratı yapıldı. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, zabıta ekiplerinin denetimlerinin yanı sıra ulaşımda konforun sağlanması ve vatandaşların güvenliğinin arttırılması için trafik alanındaki çalışmalarının da devam edeceğini bildirdi.

Çankırı - 19:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.