13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZ DUALARLA ANILDI

      Çankırı Valiliği 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Çankırı Şehitliğinde resmi bir tören gerçekleştirildi. Törene Vali Abdullah Ayaz, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Tunç, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Rahmi Erdinç, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, Baro Başkanı Av. Mustafa Deniz, Vali Yardımcıları Hamdi […]
Çankırı - 15 Temmuz 2021 19:00 A A
      Çankırı Valiliği 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Çankırı Şehitliğinde resmi bir tören gerçekleştirildi. Törene Vali Abdullah Ayaz, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Tunç, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Rahmi Erdinç, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, Baro Başkanı Av. Mustafa Deniz, Vali Yardımcıları Hamdi Bolat, Abdullah Aslaner ve Şahin Bayhan, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, daire amirleri, STK temsilcileri, şehit yakınları, Gaziler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Vali Abdullah Ayaz tarafından şehitlik anıtına çelenk bırakıldı. Daha sonra Kur’an-ı Kerim okunarak, İl Müftüsü Bürhan Keleş tarafından şehitlerimizin ruhuna dua edildi. Vali Ayaz ve protokol mensupları tören sonunda şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ederek gül bıraktılar.
Çankırı - 19:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.