Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN DEPREMZEDE KARDEŞLERİNE DESTEK KAMPANYASI

Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı arasından imzalanan Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) projesi kapsamında İlimiz genelinde etkinlikler gerçekleştiriliyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Değerler Kulübü de ÇEDES çalışmalarına katılarak, depremzede kardeş okullarına ihtiyaçlar doğrultusunda yardım kampanyası düzenledi. Çalışmalar kapsamında, 100 temel eser, okul çantası, […]
Eğitim - 21 Ekim 2023 10:00 A A

Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı arasından imzalanan Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) projesi kapsamında İlimiz genelinde etkinlikler gerçekleştiriliyor.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Değerler Kulübü de ÇEDES çalışmalarına katılarak, depremzede kardeş okullarına ihtiyaçlar doğrultusunda yardım kampanyası düzenledi.

Çalışmalar kapsamında, 100 temel eser, okul çantası, kuru boya, pastel boya, defter, kalem ve A4 kağıtlarından oluşan koliler hazırlayan 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğrencileri, ÇEDES çalışmalarından oldukça memnun olduklarını dile getirdiler. 6 Şubat tarihinde yaşanan asrın felaketinden etkilenen bölgede eğitim gören arkadaşlarına ve kardeşlerine her türlü desteği sağlamak için hazır bulunduklarını ifade eden lise öğrencileri, kolilerin Şanlıurfa Birecik Ortaokulu’na ulaştırıldığını belirttiler.

Eğitim - 10:00 A A
BENZER HABERLER