Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

1074 ÇANKIRISPOR’UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ HARUN AYDOSLU OLDU

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 4. grupta mücadele eden 1074 Çankırıspor’da Teknik Direktörlük görevini yürüten Fahri Aytaç’ın istifasından sonra yeni Teknik Direktör arayışları nihayet son buldu ve imzalar atıldı. MKE Kırıkkalespor’u Profesyonel Lig’e taşıyan Harun Aydoslu ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyleyen 1074 Çankırıspor Kulüp Başkanı Alaattin Arslan “yeni hocamızla sözleşmemizi imzaladık camiamıza hayırlı […]
Çankırı - 26 Kasım 2019 22:45 A A

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 4. grupta mücadele eden 1074 Çankırıspor’da Teknik Direktörlük görevini yürüten Fahri Aytaç’ın istifasından sonra yeni Teknik Direktör arayışları nihayet son buldu ve imzalar atıldı.

MKE Kırıkkalespor’u Profesyonel Lig’e taşıyan Harun Aydoslu ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyleyen 1074 Çankırıspor Kulüp Başkanı Alaattin Arslan “yeni hocamızla sözleşmemizi imzaladık camiamıza hayırlı olsun” dedi.

1074 Çankırıspor’da görev yapmanın heyecanını yaşadığını söyleyen Harun Aydoslu ise 1074 Çankırıspor’un daha üst liglere layık olduğunu ve Çankırıspor taraftarının çok yakında gerçekten övüneceği bir takım izleyeceğini de iddia etti. Aydoslu konuşmasına şöyle devam etti:

” Eksik noktalara bütçeye uygun transferler yapılabilir. Ayrılmak isteyen veya bizim göndermek isteyeceğimiz futbolcular da olabilir. Çalışan, çabalayan futbolcularımız burada kalacaktır.  Kimsenin menfaati 1074 Çankırıspor’dan önemli değildir.”

1 Mart 1966 – Kırıkkale doğumlu olan yeni Teknik Direktör Harun Aydoslu, futbol hayatına 1978 yılında MKE Kırkkalespor’un Minik takımında başladı. 2001 yılında futbolu bırakarak MKE Kırıkkalespor Antrenörlüğü’ne getirildi. Sonraki yıllarda farklı kulüplerde Antrenörlüğe devam eden Aydoslu’nun eşi de Çankırı’lı.

Çankırı - 22:45 A A
BENZER HABERLER