Açık
  • EURO
  • DOLAR

1074 ÇANKIRISPOR YÖNETİMİ İSTİFA KARARI ALDI

      Kulüp Başkanı Alaattin Arslan istifa kararını sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla taraftarlarına açıkladı. 3. Lige çıkmayı sahada hak ettiği halde masa başında bu hakkını kaybeden 1074 Çankırıspor yönetimi, uzun süredir bu konuda seslerini duyuramadı.  Arslan, 2019-2020 Futbol Sezonu Bölgesel Amatör Lig 4. Grup’ta büyük başarı göstererek Ligi ikinci olarak tamamladıkları halde pandemi […]
Genel - 19 Ocak 2021 01:23 A A
      Kulüp Başkanı Alaattin Arslan istifa kararını sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla taraftarlarına açıkladı. 3. Lige çıkmayı sahada hak ettiği halde masa başında bu hakkını kaybeden 1074 Çankırıspor yönetimi, uzun süredir bu konuda seslerini duyuramadı.  Arslan, 2019-2020 Futbol Sezonu Bölgesel Amatör Lig 4. Grup’ta büyük başarı göstererek Ligi ikinci olarak tamamladıkları halde pandemi ve bir takım olumsuz şartlar nedeniyle yaşadıkları sıkıntılı sürecin sonunda bu kararı aldıklarını söyledi.
      Alaattin Arslan, açıklamasına şu şekilde devam etti:
      “Çok kıymetli taraftarlarımız
      1074 Çankırı spor yönetim kurulu olarak toplu halde görevi bırakıyoruz. Ülkemize ve memleketimize büyük hasarlar bırakan Covid-19 belası ne yazık ki bizleri de vurdu. Yönetim kurulu olarak önümüzü göremediğimiz için görevi bırakıyoruz. Bizlere bugüne kadar maddi ve manevi destek olan herkese teşekkür ederiz.
      En yakın zamanda kongre tarihi açıklayacağımızın bilinmesini isteriz. Son 2 yılda kulübümüzü getirdiğimizi nokta ortada, umarız bizden sonrakiler kulübü daha iyi yerlere getirir ve şehrin istediği başarıları ulaştırır. Bir şehrin futbol takımının başarılı olabilmesi için şehrin tüm paydaşlarının bir arada olması gerekmektedir. Umarız bizden sonraki süreçte bu birlik yakalanır.”
Yönetim Kurulu Adına
Başkan
Alaattin Arslan
Genel - 01:23 A A
BENZER HABERLER