13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

1074 ÇANKIRISPOR KULÜP BAŞKANI BARBAROS ÖZDEMİR İSTİFA ETTİ

Üst üste aldığı mağlubiyetler ve ilk günden beri yaşanan sıkıntılar, 1074 Çankırıspor’da yaşanılan huzursuzluğu daha da belirgin hale getiriyor. Kulüp Başkanı Barbaros Özdemir tüm bu olumsuzluklara daha fazla dayanamadı ve bugün sosyal medya üzerinden yaptığı bir açıklamayla 1074 Çankırıspor Kulüp Başkanlığından istifa ettiğini duyurdu. Geçtiğimiz hafta oynadığı son maçında Gölbaşı Belediyespor’a 6 – 1 gibi […]
Genel - 26 Ekim 2022 20:58 A A

Üst üste aldığı mağlubiyetler ve ilk günden beri yaşanan sıkıntılar, 1074 Çankırıspor’da yaşanılan huzursuzluğu daha da belirgin hale getiriyor. Kulüp Başkanı Barbaros Özdemir tüm bu olumsuzluklara daha fazla dayanamadı ve bugün sosyal medya üzerinden yaptığı bir açıklamayla 1074 Çankırıspor Kulüp Başkanlığından istifa ettiğini duyurdu.

Geçtiğimiz hafta oynadığı son maçında Gölbaşı Belediyespor’a 6 – 1 gibi bir skorla yenilen 1074 Çankırıspor gibi bir il kulübünün düştüğü bu durumu kabullenemediğini söyleyen Kulüp Başkanı Barbaros Özdemir açıklamasında, “1074 Çankırıspor Kulübü başkanlık görevini bugünden itibaren bırakmış bulunmaktayım. Detaylı açıklamaları ilerleyen günlerde yapacağım.” dedi.

Genel - 20:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.