21° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BELEDİYE ÜRETİM ATELYESİ HUZUREVİ SAKİNLERİ İÇİN ÇALIŞTI

Çankırı Belediyesi, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü münasebeti ile İsmail Özdemir Huzurevi’ne gerçekleştirilen ziyarette yaşlıların talep ettiği yemek önlüklerini dikerek huzurevi sakinlerine ulaştırdı. Belediye Hizmet Binasının 6. katını üretim atölyesine dönüştüren Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in talimatı ile huzurevi sakinleri için 181 adet yemek önlüğü dikildi. Sosyal belediyecilik anlayışı ile yaşlılara pozitif ayrımcılık yapan Çankırı […]
Çankırı - 25 Ekim 2019 20:49 A A

Çankırı Belediyesi, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü münasebeti ile İsmail Özdemir Huzurevi’ne gerçekleştirilen ziyarette yaşlıların talep ettiği yemek önlüklerini dikerek huzurevi sakinlerine ulaştırdı.

Belediye Hizmet Binasının 6. katını üretim atölyesine dönüştüren Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in talimatı ile huzurevi sakinleri için 181 adet yemek önlüğü dikildi.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile yaşlılara pozitif ayrımcılık yapan Çankırı Belediyesi, bakım hizmetleri kapsamında bir talebi daha yerine getirdi. Belediye işçilerinin kıyafetlerinin dikildiği üretim atölyesinin makineleri, bu kez huzurevi sakinleri için çalıştı. Atölyede görevli 11 kişi, yaptıkları 181 yemek önlüğünün üzerine yaşlıların isimlerini işledi. Her yaşlı için ikişer adet önlük dikildi. Başkan Esen, “Büyüklerimizin isteği bizim için emirdir. Onları mutlu görmek, hayatlarını kolaylaştırmak için imkânlarımızı sonuna kadar kullanıyoruz. Çalışanlarımız ile birlikte büyüklerimizin arzusunu yerine getirmekten mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Çankırı - 20:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.