Açık
  • EURO
  • DOLAR

100. YILDA ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında İlimiz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Atatürk Stadyumu’nda düzenlenen Çocuk Etkinliği, renkli ve coşkulu anlara sahne oldu. Eğitim ve spor alanlarının bir araya geldiği bu güzel etkinlikte, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de aktif  rol oynadılar. Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve […]
Çankırı - 30 Ekim 2023 19:32 A A

Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında İlimiz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Atatürk Stadyumu’nda düzenlenen Çocuk Etkinliği, renkli ve coşkulu anlara sahne oldu. Eğitim ve spor alanlarının bir araya geldiği bu güzel etkinlikte, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de aktif  rol oynadılar.

Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, etkinlikte stant açarak miniklere yüz boyama çalışmaları yaptılar. Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 etkinlik sloganı ile düzenlenen eğlenceli etkinlikte, minikler gönüllerince eğlendi.  Etkinlikte ayrıca, uçurtma şenliği, pamuk şeker, patlamış mısır ve şişme oyunların yer aldığı stantlar da çocuklarla buluşturuldu.

Çankırı - 19:32 A A
BENZER HABERLER