-5° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

1 VALİ YARDIMCIMIZ VE 5 KAYMAKAMIMIZIN GÖREV YERLERİ DEĞİŞTİ

12 Ağustos 2022  tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararnamesi ile 422 Mülki İdare Amiri’nin görev yerleri değiştirildi. Kararname ile Çankırı’da da görev yapan 1 Vali Yardımcısı ve 5 Kaymakamın atamaları yeni görev yerlerine yapılırken Çankırı Valiliği’ne 2 Vali Yardımcısı ile Yapraklı ve Bayramören ilçelerimize de yeni Kaymakamları atandı. İlgili kararname ile; Vali Yardımcısı Hamdi Bolat […]
Çankırı - 12 Ağustos 2022 09:51 A A

12 Ağustos 2022  tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararnamesi ile 422 Mülki İdare Amiri’nin görev yerleri değiştirildi. Kararname ile Çankırı’da da görev yapan 1 Vali Yardımcısı ve 5 Kaymakamın atamaları yeni görev yerlerine yapılırken Çankırı Valiliği’ne 2 Vali Yardımcısı ile Yapraklı ve Bayramören ilçelerimize de yeni Kaymakamları atandı.

İlgili kararname ile; Vali Yardımcısı Hamdi Bolat Bursa Vali Yardımcılığına, Atkaracalar Kaymakamı Kübra Kurtoğlu Eskişehir Vali Yardımcılığına, Kızılırmak Kaymakamı Emine Dilce Bayburt Vali Yardımcılığına, Bayramören Kaymakamı Tuncay Karataş Kastamonu-Cide Kaymakamlığına, Kurşunlu Kaymakamı İlyas Öztürk Kayseri-Sarız Kaymakamlığına, Korgun Kaymakamı Abdulkadir Işık Kastamonu-Küre Kaymakamlığına atanırken; Sinop Vali Yardımcısı Recep Yüksel Çankırı Vali Yardımcılığına, Konya-Akşehir Kaymakamı İsmail Küreci Çankırı Vali Yardımcılığına, Kahramanmaraş-Andırın Kaymakamı Emre Oğuztürk Yapraklı Kaymakamlığına, Gümüşhane-Şiran Kaymakamı Fatmagül Dalmış Bayramören Kaymakamlığına atandılar.

Olay 18 ailesi olarak Sayın Vali Yardımcılarımız ve Kaymakamlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz.

Çankırı - 09:51 A A
BENZER HABERLER